Włączone filtry:

POLSKA – podział administracyjny

EDUKACYJNE PODKŁADKI KARTOGRAFICZNE łączą estetykę i trwałość wykonania z niewątpliwymi walorami w procesie nauczania. Częsty kontakt wzrokowy zapewnia mimowolne zapamiętanie przestrzennego rozmieszczenia krajów na świecie i w Europie oraz różnych obiektów geograficznych w Polsce. Są to profesjonalne mapy: Polski (2 rodzaje), Europy i świata. 
Cena 15,37 zł

Tabliczka mnożenia - podkładka na biurko

PRZEDMIOTOWE PODKŁADKI EDUKACYJNE łączą estetykę i trwałość wykonania z niewątpliwymi walorami pomocy szkolnej. Częsty kontakt wzrokowy zapewnia mimowolne zapamiętanie WAŻNYCH informacji oraz ułatwia korzystanie z nich np. podczas odrabiania lekcji. Dla uczniów starszych przewidziany jest okresowy układ pierwiastków chemicznych, a dla młodszych – tabliczka mnożenia. 
Cena 15,14 zł

Wzory matematyczne, Algebra - podkładka na biurko

Pełne kompendium wzorów i schematów matematycznych z zakresu algebry zilustrowanych przykładami, które w sposób bardzo przystępny i przejrzysty tłumaczą zasady ich stosowania . Idelana pomoc dla wszystkich uczniów a szczególnie dla gimnazjalistów  w kontekscie egzaminu gimnazjalnego.
Cena 12,93 zł

Wzory matematyczne, Geometria - podkładka na biurko

Pełne kompendium wzorów, schematów oraz figur geometrycznych  zilustrowanych przykładami, które w sposób bardzo przystępny i przejrzysty tłumaczą zasady ich stosowania . Idelana pomoc dla wszystkich uczniów a szczególnie dla gimnazjalistów  w kontekscie egzaminu gimnazjalnego.
Cena 12,93 zł

1-10 of 10 Items

Filtruj

Wyprzedaż

Tajlandia

Normalna cena 56,10 zł -6,00 zł Cena 50,10 zł