Włączone filtry:

Atlas geograficzny i historyczny- Pakiet

Atlas historyczny przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych obejmuje całe dzieje świata, od starożytności do współczesności. Atlas geograficzny przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych łączy ujęcie globalne (na mapach świata), z przeglądem regionalnym (kontynenty i części kontynentów), który najszczegółowiej został opracowany dla Polski. 
Cena 35,14 zł

Geografia – mapy konturowe

Mapy stanowią doskonałą pomoc dla uczniów , umożliwiając im samodzielne opracowywanie różnorodnych zagadnień geograficznych; mogą też służyć nauczycielom, jako materiał do wykorzystania na lekcjach i sprawdzianach.
Cena 5,90 zł

Historia - plansza edukacyjna

 POCZET WŁADCÓW POLSKI. Starannie graficznie dopracowane plansze na pierwszej stronie pokażą najważniejsze informacje, które trzeba poznać, zapamiętać i nauczyć się stosować; zaś na odwrocie znajdą się wskazówki pozwalające je lepiej zrozumieć i zastosować oraz zapamiętać. 
Cena 11,30 zł

Historia – mapy konturowe

32 strony map i 32 strony zadań przygotowanych według założeń egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.  S tanowią doskonałą pomoc nie tylko w przygotowaniu do egzaminów, ale i na co dzień, w nauce historii .
Cena 7,52 zł

Język polski, lektury - karty edukacyjne

Karty edukacyjne. Język polski – literatura służą do przygotowania do powtórzeń, klasówek i sprawdzianów w trakcie całego czteroletniego cyklu nauki w szkole podstawowej. Zawierają niezbędne informacje do egzaminu ósmoklasisty. Zostały przygotowane na podstawie wymagań obowiązującej podstawy programowej. 
Cena 16,18 zł

1-20 of 29 Items

Wyprzedaż

Tajlandia

Normalna cena 56,10 zł -6,00 zł Cena 50,10 zł