Włączone filtry:

Chcę psa!

Doskonały poradnik dla dorosłych i dzieci. Zawarta w książce wiedza może pomóc dzieciom przekonać dorosłych do kupna lub adopcji psa. Z kolei dorośli zrozumieją jak najlepiej przygotować dziecko do opieki nad psem i zauważą, że nie musi to być tylko ich ciężar i obowiązek.
Cena 17,05 zł

Mam psa!

Druga część poradnika dla dzieci i dorosłych. Dzięki niemu zarówno dorośli jak i dzieci zostaną ekspertami od psiego języka oraz nauczą się troszczyć o psie szczęście.  Dzięki naszym poradom spacery z psem zamienią się w fascynujące przygody,  a pies zacznie nas motywować i uprawiać z nami różne ciekawe sporty. Doskonała recepta na szczęśliwe ludzkie i psie życie.
Cena 17,05 zł

Oto jest Paryż

Pierwszy tom kultowej serii książek dla dzieci o miastach świata – po raz pierwszy w Polsce! Esencja dawnego Paryża w urzekająco zilustrowanym albumie w stylu retro 
Cena 23,71 zł

Poznajemy - Atlas Polski

Atlas ukazuje na mapach i w komentarzach Polskę na tle świata i Europy, obraz środowiska, charakterystykę ludności i społeczeństwa, analizy gospodarcze, dzieje naszego kraju na osi czasu, informacje o regionach Polski. 
Cena 16,10 zł

Zagadki chemiczne

Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy” dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Publikacja ta zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z dziedziny chemii.
Cena 15,14 zł

Zagadki fizyczne

Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy” dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Publikacja ta zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z dziedziny fizyki.
Cena 15,14 zł

Zagadki geograficzne

Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy” dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Publikacja ta zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z dziedziny geografii.
Cena 15,14 zł

Zagadki historyczne

Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy” dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Publikacja ta zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi z dziedziny historii.
Cena 15,14 zł

Zagadki przyrodnicze

Kontynuacja docenionej serii „Poznajemy” dla młodzieży. Jest przeznaczona „dla dociekliwych” kończących szkołę podstawową lub uczęszczających do gimnazjum. Publikacja ta zawiera zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi nt. przyrody.
Cena 15,14 zł

1-20 of 21 Items

Wyprzedaż

Tajlandia

Normalna cena 56,10 zł -6,00 zł Cena 50,10 zł